Biuro kosztorysowe

Home > O firmie

Historia

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem inżynierów i magistrów zajmującym się wykonywaniem przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich i ofertowych.

Ponadto przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz optymalizacja kosztów polegająca na znajdowaniu tańszych rozwiązań zamiennych. Działamy w branży od wielu lat. Wykonywaliśmy przedmiary i kosztorysy dla największych inwestycji w kraju, ale mamy również doświadczenie w dużo mniejszych, lokalnych inwestycjach, jak również we wszelkiego rodzaju aranżacjach wnętrz. Kosztorysy wykonujemy w programie Norma oraz w arkuszu Excel z uwzględnieniem aktualnych cen oraz przy ścisłej współpracy z zamawiającym.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

właściciel estim

Właściciel:

mgr inż. RAFAŁ DŁUGOKĘCKI

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Środowiska, specjalność: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja oraz studiów podyplomowych na kierunku Wycena Nieruchomości. Z branżą kosztorysową związany od 2010 r. W 2018 r. zakłada firmę ESTIM Kosztorysy i Wyceny angażując przy tym specjalistów we wszystkich branżach: budowlanej, elektrycznej, sanitarnej.

czym się kierujemy

Dlaczego my?

doświadczenie
01

Wieloletnie doświadczenie

wycena
02

Darmowa wycena

kalendarz
03

Szybkość działania

inżynier
04

Opracowania sporządzą doświadczeni inżynierowie

uścisk dłoni
05

Natychmiastowe rozpoczęcie prac po podpisaniu umowy

zegar
06

Wycena zlecenia w ciągu max 24 h od otrzymania dokumentacji

Nasz cel

Misja firmy

Zapewnienie kompleksowej obsługi najbardziej wymagającym klientom.

Potrzebujesz kosztorysu?
Skontaktuj się z nami!